Renk Pigmentleri ve Vitiligo

Günümüz hastalıkları arasında yer alan vitiligo, deride meydana gelen renk kaybına bağlı olarak beyaz şeklinde lekelerin yer almasıdır. Bununla birlikte dış görünüşümüzün de oldukça farklı görünmesine neden olan bu hastalık çeşidi, günümüzden gelişen teknoloji ile birlikte çeşitli alternatifler ile tedavi edilmektedir. Son zamanlarda da popüler ürünler arasında yer alan Vitiligo gibi yardımcı etkilere sahip olabilecek ürün seçeneklerinden de yararlanmanız da fayda var. Peki, ama renk pigmentleri nedir?

Pigment Nedir?

Renk molekülleri olarak adlandırılan pigmentler, belli başlı enerji ile hareket etmektedirler. Bu yüzdn de pigmentler güneş ile alakalıdır.  Hareket etmesi için de gerekli enerjiyi güneşten almaktadır.  Göz retinasında ki koni hücrelerinin mavi, kırmızı ve yeşil olarak renkleri algılamasını sağlayan ise pigmenttir. Gelen ışığın ise gözde elektrik sinyallerine çevirerek beyne ulaşmasını sağlar. Işık sayesinde ise deri pullarına tüylerimize ya da hayvanlarda olan kürk pigmentleri molekülleri hareketlenmek için gerekli olabilecek enerjiye de sahiptir. Renk pigmentleri bu sayede canlının da temel renginin oluşmasına yardımcı olabilir.

Renk pigmentleri diğer vücut rengine uygun olması gerekmektedir. Aksi halde bir uyumsuzluk söz konusu ise büyük sorunların meydana geleceği gözlemlenmektedir. Bu olumsuzluğun ise günümüzde birden fazla alternatif yer almaktadır.

Vitiligo Nedir?

Vitiligo oldukça eski zamanlardan beridir en çok bilinen hastalıklar arasında yer almakla birlikte henüz rasyonel bir günümüze dek bulunamamıştır.

Bu sorunu üstesinden gelebilmek adına da hastalığı bitirmek yerine aksine kozmetik ürünlerden çözüm aranmaktadır. Vitiligolu bölgelerinde mümkün olduğunca güneş yüzüne çıkması engellenmektedir. Ancak son zamanlarda yapılan araştırmalarca bu sorunun üstesinden gelebilecek yardımcı takviyeli ürünler çıkarılmaktadır.  Eğer sizlerin de vitiligo gibi bir hastalığınız mevcut ise tercihleriniz arasında yer alabilecek Vitiligo Seti ile sizlerde bu eski hastalığın üstesinden gelebilirsiniz. Unutmayın ki vitiligo sizin kaderiniz değildir.

Vitiligo setimizde yer alan ürünlerden sizlere de kısaca bahsetmek istiyoruz.

Toplam 6 üründen oluşmaktadır.
Froximun Nacre Shampoo 500 ml.
Froximun Solüsyon 400 ml.
Froximun Skin Care 500 ml.
Froximun Nemlendirici Krem 250 ml.
Froximun Olive Oil Soap 120 gr.
Froximun Juniper Tar Liquid Soap 200 ml.

Sizlerin de vitiligo hastalığı var ise tercihleriniz arasında yer alabilecek olan vitiligo setini sizlerde kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda düzenli olarak kullanım sağladığınız zaman olumlu sonuçlar ile karşılaşmanıza destek sağlayabilir.

vitiligo nereden bulurum

vitiligo ürününü en ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte temin etmek istiyor ya da toptan  Ankara, Çorum, Bolu, İstanbul, İzmir, Adana gibi pek çok şehrimizden de temin edebilirsiniz. vitiligo sizlerde sipariş vererek sahip olma imkanını elde edebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

vitiligo, vitiligo nedir, vitiligo hastalığı nedir, vitiligo hastalığı, vitiligo içeriği, vitiligo nasıl kullanılır, vitiligo seti, vitiligo kullanıcı yorumları, vitiligo sipariş ver, vitiligo nasıl sipariş veririm, renk pigmentleri, renk pigmentleri nelerdir, köpek balığı karaciğeri yağ kapsülü, sabamed 50 faktör güneş koruyucu krem, yeşil yulaf kepeği, dr. förster aynı sefa kremi, balen çinko zinc kapsülü kullanımı, vitiligo seti nereden bulurum, vitiligo seti nasıl sipariş verebilirim

Vitiligo Bakım Seti Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları