The-Best-Vitiligo-Treatment-to-Cure-Vitiligo-Fast

Vitiligo hastalığı yaşayan pek çok kişinin özel ve sosyal hayatını önemli ölçüde etkileyen hastalıklardan biridir. Vitiligo bulaşıcı olmasa da toplumda ‘Belki bulaşır’ zihniyeti ile hastaları sosyal yaşamdan soyutlayan bir deri hastalığıdır. Dış derinin renk kaybına uğraması ile başlayan bu hastalığın nedenleri arasında; stres, vitaminsizlik, antibiyotik tedavileri, uyku bozuklukları ve ateşli hastalıklar sayılabilir. Derideki renk verici pigmentlerin ölmesi/ görevini yerine getirmemesi ile belli bir bölgede başlayan bu hastalık, zaman içerisinde ilerler. Mm ölçüleri ile başlayan Vitiligo, bir süre sonra başladığı bölgenin tamamına yayılır ve beyaz döküntü görüntülerine yol açar. Vitiligo tedavi süreci oldukça meşakkatli ve uzun süren hastalıklardan biridir.

Vitisun Kremi Nedir?

Vitiligo hastalarına çare olabilecek alternatif bir yöntemle tanışmaya hazır mısınız? Adını hastalıktan alan Vitisun Kremi, bu hastalığı yaşayan pek çok kişinin iyileşme sürecine önemli faydalar sağlamıştır. Siz de bunlardan biri olabilirsiniz.

Vitisun Kremi Nasıl Etki Eder?

Vitisun Kremi, hastalığın oluştuğu bölgedeki renk pigmentlerini canlandırmaya ve yeniden o bölgeye renk vermelerine yardımcı olan bir üründür. Krem ve yağdan oluşan bu ikili set, Vitiligo hastalığının tedavisini mümkün kılan ürünlerden biridir. Vücuda zararlı yan etkiler barındırmayan krem ve yağ içerikleri tamamen doğal ürünlerden oluşmaktadır.

Vitisun Krem Nasıl Kullanılır?

Vitiligo olan bölge sabun ile temizlenerek durulanır. Ardından yalnızca pigmentsiz bölgeye krem sürülerek iyice yedirilir. Durulanmaz. Her akşam bu işlem tekrar edilir.

Vitisun Yağ Nasıl Kullanılır?

Derideki pigmentsiz bölge sabun ile temizlenerek durulanır. Daha sonra cilde Vitisun Yağı sürülerek güneşlenilir. Eğer doktorunuz güneşe çıkmanızı sakıncalı bulduysa, bir uzman kontrolünde UV tedavisi uygulanır.

Vitiligo Hastalarına Müjde! konusu hakkında yorum yapın


Vitisun Krem & Yağ © 2013 Orjinal Vitisun Krem & Yağ Resmi Satış Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google - vitiligo - RSS - Google Sitemap - Vitiligo Kremi - Vitiligo tedavisi

Uyarı! Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen bu ürüne ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürünün detaylı açıklamalarını bulundurmak yasaktır. Bahsi geçen Vitisun Vitiligo Krem ve Yağ hiç bir şekilde tedavi amaçlı kullanılamaz. Ürünün kullanımıyla ilgili meydana gelen herhangi bir sağlık sorunundan vitiligokremii.com sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda öncelikle uzman bir doktora ya da hekime danışmanızı tavsiye etmekteyiz.

Teslimat Şartları | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik |

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?