Vitiligo Hastalarına Müjde!

The-Best-Vitiligo-Treatment-to-Cure-Vitiligo-Fast

Vitiligo hastalığı yaşayan pek çok kişinin özel ve sosyal hayatını önemli ölçüde etkileyen hastalıklardan biridir. Vitiligo bulaşıcı olmasa da toplumda ‘Belki bulaşır’ zihniyeti ile hastaları sosyal yaşamdan soyutlayan bir deri hastalığıdır. Dış derinin renk kaybına uğraması ile başlayan bu hastalığın nedenleri arasında; stres, vitaminsizlik, antibiyotik tedavileri, uyku bozuklukları ve ateşli hastalıklar sayılabilir. Derideki renk verici pigmentlerin ölmesi/ görevini yerine getirmemesi ile belli bir bölgede başlayan bu hastalık, zaman içerisinde ilerler. Mm ölçüleri ile başlayan Vitiligo, bir süre sonra başladığı bölgenin tamamına yayılır ve beyaz döküntü görüntülerine yol açar. Vitiligo tedavi süreci oldukça meşakkatli ve uzun süren hastalıklardan biridir.

Vitisun Kremi Nedir?

Vitiligo hastalarına çare olabilecek alternatif bir yöntemle tanışmaya hazır mısınız? Adını hastalıktan alan Vitisun Kremi, bu hastalığı yaşayan pek çok kişinin iyileşme sürecine önemli faydalar sağlamıştır. Siz de bunlardan biri olabilirsiniz.

Vitisun Kremi Nasıl Etki Eder?

Vitisun Kremi, hastalığın oluştuğu bölgedeki renk pigmentlerini canlandırmaya ve yeniden o bölgeye renk vermelerine yardımcı olan bir üründür. Krem ve yağdan oluşan bu ikili set, Vitiligo hastalığının tedavisini mümkün kılan ürünlerden biridir. Vücuda zararlı yan etkiler barındırmayan krem ve yağ içerikleri tamamen doğal ürünlerden oluşmaktadır.

Vitisun Krem Nasıl Kullanılır?

Vitiligo olan bölge sabun ile temizlenerek durulanır. Ardından yalnızca pigmentsiz bölgeye krem sürülerek iyice yedirilir. Durulanmaz. Her akşam bu işlem tekrar edilir.

Vitisun Yağ Nasıl Kullanılır?

Derideki pigmentsiz bölge sabun ile temizlenerek durulanır. Daha sonra cilde Vitisun Yağı sürülerek güneşlenilir. Eğer doktorunuz güneşe çıkmanızı sakıncalı bulduysa, bir uzman kontrolünde UV tedavisi uygulanır.

Vitiligo Bakım Seti Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları