vitiligo1Gün geçtikçe görülme sıklığı artan vitiligo hastalarına umut olmak için her geçen gün yeni çalışmalara imza atılıyor. Atılan her adım vitiligo hastalarının tedavi olmasına yönelik çalışmalar sınıfında yer alıyor.

Ancak son yapılan çalışmalar vitiligonun artık sorun olmaktan çıkmasına yardımcı oluyor. Pek çok hastaya umut olan bu krem ve yağ ikilisinden oluşan Vitisun Set, hastaların yeniden eski haline kavuşmasına yardımcı oluyor.

Vitiligo Nedir?

Derinin rengini veren renk pigmentleridir. Pigment üreten ise melanosit hücreleridir. Çeşitli nedenlerle melanosit hücreleri hasar görür ve pigment üretemez. Bunun sonucunda da dağınık ve yama şeklinde beyaz lekeler oluşur. Bu lekeler neredeyse süt kadar belirgin bir beyazlıktadır ve sınırları bellidir. Vücutta en çok el, kol, bacak ve yüzde görülür.

Vitiligo Neden Olur?

‘Vitiligo neden olur?’ sorusu pek çok kişinin cevabını merak ettiği sorulardan biridir. Vitiligo nedenleri amacıyla her geçen yıl yeni çalışmalar yapılmaktadır. Ancak günümüzde yapılan çalışmalar sonucunda kesin bir nedenden bahsetmek mümkün değildir. Vücudun bağışıklık sisteminde gelişen bir hastalık olarak tanımlanan vitiligo vücutta ilerleyen hastalıklardan biridir.

Vitiligo Genetik midir?

‘Vitiligo genetik midir?’ Ailesinde vitiligo hastalığı bulunan pek çok kişi vitiligonun genetik bir hastalık olup olmadığını merak eder. Yapılan araştırmalar hastaların %30’unda aileden en az birinde vitiligo olduğunu ortaya koymuştur. Tam anlamıyla genetik bir hastalık diyemesek de, genetik yatkınlığa yol açan bir hastalık olduğunu söyleyebilmemiz mümkün.

Vitiligo Tedavisi Nedir?

Vitiligo tedavisi çeşitli şekillerde gerçekleşen hastalıklardan biridir. Günümüzde genel olarak tedavisi; kremler, ultraviyole (ışık) tedavileri,  bazı ağızdan alınan ilaçlar yöntemi ile uygulanmaktadır. Bu yöntemler arasında bir çok dermatolog uzmanın da tavsiye ettiği etkili tedavi şekillerinden biri de Vitiligo Krem ve Vitiligo Yağ’dan oluşan Vitisun setidir. Vitiligolu bölgedeki renk pigmentlerini yeniden canlandırmaya ve çalışır hale getirmeye yardımcı olan Vitisun Vitiligo Kremi, düzenli kullanımla pek çok vitiligolu hastanın tedavi sürecinde destek olmuştur.

 

 

 

Vitiligo ile İlgili Merak Ettikleriniz konusu hakkında yorum yapın


Vitisun Krem & Yağ © 2013 Orjinal Vitisun Krem & Yağ Resmi Satış Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google - vitiligo - RSS - Google Sitemap - Vitiligo Kremi - Vitiligo tedavisi

Uyarı! Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen bu ürüne ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürünün detaylı açıklamalarını bulundurmak yasaktır. Bahsi geçen Vitisun Vitiligo Krem ve Yağ hiç bir şekilde tedavi amaçlı kullanılamaz. Ürünün kullanımıyla ilgili meydana gelen herhangi bir sağlık sorunundan vitiligokremii.com sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda öncelikle uzman bir doktora ya da hekime danışmanızı tavsiye etmekteyiz.

Teslimat Şartları | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik |

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?