Vitiligo Seti Avrupa Satış ve Sipariş Sitesi

Vitiligo Seti

Balen Çinko Zinc Kapsülü Kullanımı
Günde 3 adet sabah, öyle ve akşam 1 adet kullanılmalıdır.

Dr. Förster Aynı Sefa Kremi
Gece uyumadan önce vitiligo olan böyleye dairesel olarak 5 dakika uygulayınız.

Yeşil Yulaf Kepeği
Yeşil yulaf kepeğini su ile kaynatarak günde 2 defa sabah-akşam içiniz.

Sebamed 50 Faktör Güneş Koruyucu Krem
Yaz aylarında öğlen sıcağında vitiligo olan bölgeye dairesel olarak 5 dakika uygulayınız.

Köpek Balığı Karaciğeri Yağ Kapsülü
Günde 2 defa sabah ve akşam 1 adet kullanılmalıdır.

Belirtilen şekilde 3-6 ay süresince uygulanmalıdır.

Sarı kantaron (Hypericum perforatum), Kılıç otu, Mayasıl otu ve Koyunkıran olarak da bilinir, sarı kantarongiller (Hypericaceae) familyasına dahil bir bitki türü. Esas olarak dünyanın birçok yerinde bulunan bir bitkidir. Avrupa’da tarla, yol ve orman kenarlarında kendiliğinden yetişen bitki Kuzey Amerika’ya da uyum sağlamış ve doğal olarak kırlarda yetişmeye başlamıştır

 

Vitisun Avrupa Ödeme Seçenekleri

 

Vitiligo çok eski zamanlardan beri bilinen bir hastalık olmasına rağmen, rasyonel bir çözüm günümüze kadar bulunamamıştır. Basitçe
ifade etmek gerekirse pigment eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Hastanın biyolojik olarak yaşam kalitesini etkilemese bile psikolojik ve sosyal olarak olumsuzluk yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Bu sebeple, bu güne dek daha çok kozmetik çözümler arayışına girilmiştir. Vitigolu bölgelerin mümkün olduğunca gün yüzüne çıkması engellenmeye çalışılmıştır. Melanosit üretimini gerçek anlamda arttırmaya yönelik bir çalışma yapılmamıştır. Vitiligonun dünyada görülme sıklığı %0,5- %2 arası tahmin edilmektedir. Çağın getirmiş olduğu koşullar nedeniyle de her geçen gün arttığı gözlenmektedir. Hastalığa yakalanan kişiler tedaviden yeterli sonuçlar alamaması ve çok uzun sürmesi sebebiyle, mücadeleyi bırakıp hastalığı kabullenmeye yönelmektedirler.

Vitiligo Hastalığı

Evlilik hayatında,  meslek hayatında, sosyal hayatta, hastalar içe kapanıp psikolojik sorunlar yaşamaktadırlar. Günümüz şartlarının
getirdiği beslenme kültürü, bu hastalığın artmasındaki önemli bir etmendir. Bu hastalıkta, GDO’lu ürünler, sanayi tipi hızlı tüketim gıdaları ve besinlerin yeterli oranda vitamin, mineral içermemesinden kaynaklanan artışlar saptanmaktadır. İstatistiklerde gösteriyor ki, ergenliğe geçiş ve ergenlik döneminde ki vitiligo hastalıklarının önemli bir bölümü, vitamin ve mineral eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Fakat artık çok kolay bir şekilde vitiligo hastalığı tedavisi mümkün hale gelmiştir. Vitisun ürünleri sayesinde sizlerde psikolojik yapınızı ve günlük yaşamınızı olumsuz yönde etkileyen bu hastalıktan kurtulabileceksiniz. Güneşe çıkmak sizler için sorun teşkil etmeyecek. Vitisun Vitiligo krem ve yağını kullandığınız zaman güneşe çıkabilecek ve hayatınıza sağlıklı bir şekilde tedavi olarak devam edebileceksiniz.

 

 

Kullanımı

Vitisun Yağ Kullanımı Sabah cilt iyice temizlendikten sonra , pigmentsiz bölgelere sürülüp, güneşlenilir. Gün içinde yağ uygulaması tekrarlanır. Güneşlenmek mümkün değil ise doktor gözetiminde UV tedavisi uygulanır. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız, doğal ürün olduğundan tortu yapabilir. Bilinen yan etkisi yoktur. Serin, kuru ve ışık almayan yerde saklayınız. Vitisun Krem Kullanımı Akşam cilt doğal bir sabunla iyice temizlenip kurulandıktan sonra pigmentsiz bölgelere iyice yedirilerek sürülür. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız, doğal ürün olduğundan tortu yapabilir. Bilinen yan etkisi yoktur. Serin, kuru ve ışık almayan yerde saklayınız.

Vitiligo Hastaları
 

Uyarı!

Doğal ürün olduğundan tortu yapabilmektedir. Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Bilinen bir yan etkisi yoktur. Serin, kuru ve ışık almayan yerde saklayınız. Haricen kullanılır, çocuklardan uzak tutunuz. Yağı cildinize uyguladıktan sonra güneş altında en az 30 dakika kalmalısınız.

Vitiligo Tedavi ilacı

İçeriği

Vitisun Yağ İçeriği Badem yağı, acı badem yağı, susam yağı, çörek otu yağı, fındık yağı, ceviz yağı, buğday yağı, narçekirdeği yağı, avokado yağı, keten tohumu yağı, üzüm çekirdeği yağı, portakal yağı, C vitamini Vitisun Krem İçeriği Bergamot, yulaf, kavun, yeni bahar, karabiber, E vitamini, C vitamini, koenzim Q10, bakır, çinko, carbopol, PEG, su, trietilenamin, setilstearilakol, koruyucu

Avrupa Siparişlerinizde Kapıda Ödeme Seneçeğimiz Yoktur. Ödeme seçenekleri aşağıdaki için bilgileri okuyunuz.

Yurt Dışı Sipariş Verme Ve Ödeme Seçenekleri

1. Western Union ile isme havale

2. Ziraat Bankası ile döviz hesabına havale

3. FinansBank döviz hesabına havale

5. Ptt ile isme havale

6. Kredi Kartı İle Online Ödeme (Yabancı banka kartlarında kimlik fotokopisi zorunluluğu vardır.)

7. Türk Bankalarına ait kredi kartı ile ödeme (Komisyon ücreti alınmaktadır.)

8. FinansBank kartlarınıza 3-6-9-12 taksit yapılır.

Mail Yolu İle Sipariş Verme

zayiflamaurunleri@hotmail.com.tr

yurtdisisiparis@hotmail.com

Yukarıdaki maillerimiz üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz. İster mail atarak isterseniz msn iletişimine ekleyerek siparişlerinizi hızlı bir biçimde verebilirsiniz.

Sipariş Gönderim Şartları;

1. Vermiş olduğunuz siparişin ödemesi hesabımıza geçtiği an

2. Western Union şifresini bildirdiğiniz an

3. Moneygram şifresini bildirdiğiniz an

4. Döviz hesabımıza paranızın yattığı an

Yukarıdaki belirtilen şartlar yerine getirildiği andan itibaren ürünleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.
Paketiniz kargoya verildiği an, vermiş olduğunuz cep telefonuna kargo numarası SMS olarak bildirilir.

 

Paket Alım Kuralları;

1. Gününde alınmayan, unutulan, keyfi iptal durumlarından firmamız sorumlu değildir.

2. Alınmayan ve kabul edilmeyen paketlerde PARA İADEMİZ YOKTUR.

İade şartları ile ilgili sözleşmemizi okumak için Tıklayınız.

Yapmış olduğumuz kampanyalar stoklarla sınırlıdır. En son yapılan kampanyalar bir önceki yapılan kampanyaları bağlamaz.

Göndermiş olduğumuz paketin nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız, Tıklayınız.

Gümrük bedeli alıcıya aittir. Gümrük sorunu yaşayan paketlerden firmamız sorumlu değildir.

Sipariş verdiğiniz andan itibaren tüm şartları kabul etmiş sayılacağınızdan dolayı aksi yönde yaşanak durumlardan dolayı firmamız kesinlikle sorumlu değildir.

Almanya, Avusturya, Belçika, Fransa, Hollanda, İsviçre, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Danimarka, İsveç, Norveç, İspanya, İtalya, Makedonya, Portekiz, Malta, Yunanistan, Kıbrıs, Rusya, İngiltere ve diğer tüm Avrupa ülkelerinden doğal cilt bakım ürünlerini, bakım kremleri, zayıflama ürünleri, bitkisel ürünleri, saç bakım ürünleri, vücut bakım ürünlerini güvenle sipariş verebilirsiniz.

Vitiligo Kremi Avrupa Satış Sayfası konusu hakkında yorum yapın


Vitisun Krem & Yağ © 2013 Orjinal Vitisun Krem & Yağ Resmi Satış Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google - vitiligo - RSS - Google Sitemap - Vitiligo Kremi - Vitiligo tedavisi

Uyarı! Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen bu ürüne ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürünün detaylı açıklamalarını bulundurmak yasaktır. Bahsi geçen Vitisun Vitiligo Krem ve Yağ hiç bir şekilde tedavi amaçlı kullanılamaz. Ürünün kullanımıyla ilgili meydana gelen herhangi bir sağlık sorunundan vitiligokremii.com sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda öncelikle uzman bir doktora ya da hekime danışmanızı tavsiye etmekteyiz.

Teslimat Şartları | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik |

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?