Vitiligo Seti Nasıl Kullanılır ?

1.Aşama Froximun Juniper Tar Liquid Soap Uygulaması: Froximun Juniper Tar Liquid Soap ile cildin deforme olmuş kısımları köpürtülerek yıkanır. Yıkanmadan sonra kurulanır.

2.Aşama Froximun Solüsyon Uygulaması: Froximun Solüsyon çalkalandıktan sonra cildin deforme olmuş bölgelerine püskürtülerek sıkılır ve herhangi bir yardımcı madde kullanılmadan (pamuk vs.) el ile cildin temizlenmesi sağlanır. Temizlendikten sonra kurulama yapılmamalı, kendi kendine kurumaya bırakılmalıdır.

3.Aşama Froximun Skin Care Uygulaması: Cildin deforme olmuş bölgelerini solüsyon ile temizledikten sonra kendi kendine kurumasına müteakip tüm deforme olmuş bölgelerin üzerini örtecek şekilde Froximun Skin Care uygulaması yapılır. Etkinliğini arttırmak için streç ile sarılabilir. Deforme olmuş cilt bölgesinin üzerini örtülecek yeterlilikte uygulama yapılmalıdır. Bu şekilde 1 saat beklenir. İlk 20 dakikadan sonra Froximun Skin Care kurumaya başlar ve deforme olmuş cilt bölgelerinde beyaz bir toz halini alır. Kendiliğinden dökülmeye başlar.

4.Aşama Froximun Nacre Shampoo Uygulaması: Yukarıdaki aşamalar sonucunda vücudu temizlemek için duşa girilir. Öncelikle saçlı deriye etki edebilmesi için bir avuç Froximun Nacre Shampoo ile friksiyon yapılarak köpürtülür. 4 dk. kadar bu uygulamaya devam edilir, saç köklerine etki edilmesi sağlanır. Saçımızı durulamadan deforme olmuş cilt bölgelerinin üzeri dairesel hareketler ile Froximun Olive Oil Soap kullanılarak yıkanır. Bu uygulamadan sonra tüm vücut su ile durulanarak uygulamaya son verilir.

5.Aşama Froximun Nemlendirici Krem Uygulaması: 4. uygulamadan sonra vücudumuz kurulanır ve deforme olmuş cilt bölgelerinin üzerine ince bir tabaka halinde Froximun Nemlendirici Krem sürülerek yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Not: 1.,2. ve 3. aşamaların gece yatmadan önce yapılarak Froximun Skin Care’in cilt üzerinde daha uzun süre kalmasını sağlanmasını ve 4., 5. aşamaların sabah kalkındığında yapılmasını, uygulama süresince başka bir ilaç ve ya kozmetik ürün kullanılmamasını tavsiye ederiz.

vitiligo seti

Pigment Nedir?
Pigment renk molekülleridir. Bu moleküller belli enerji ile hareket ederler. Pigment bu nedenle güneşle alakalıdır. Gerekli enerjiyi güneşten sağlar. Göz retinasındaki koni hücrelerinin kırmızı yeşil ve mavi olarak renkleri algılamasını sağlayanda pigmenttir. Gelen ışığı gözde elektrik sinyallerine çevirerek beyne ulaştırır ve algılanmasını sağlar. Işık sayesinde deri pullarına, tüylerimize veya hayvanlarda kürkte var olan pigment molekülleri hareketlenmek için gerekli enerjiye sahiptirler. Belirli renklere karşılık gelen dalga boyu ile pigmentler harekete geçer ve canlının temel rengi oluşur.

Çiçeklerin farklı renkte yapraklarının olması pigmentin ışığa verdiği farklı tepkilerden kaynaklanmaktadır. Canlıların görme merkezlerinde ve kendi derilerinde var olan pigmentler diğer vücut sistemleri ile uyum halindedirler. Uyum olmazsa sorunlar ortaya çıkabilir. Renk körlüğü bu sorunlardan birisidir. Kişinin görme merkezindeki özel bir pigmentin eksili veya olması gerekenden az olması renkleri ayırt edememesine veya yanlış ayırt etmesine neden olmaktadır.

Vitiligo Bakım Seti Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları