Vitiligo Seti Nedir ?

Vitiligo Bakım Seti

Vitiligo Seti Kaç ADET ?

Froximun Skin Care Set toplam 6 üründen oluşmaktadır.Bu ürünler
Froximun Nacre Shampoo 500 ml.
Froximun Solüsyon 400 ml.
Froximun Skin Care 500 ml.
Froximun Nemlendirici Krem 250 ml.
Froximun Olive Oil Soap 120 gr.
Froximun Juniper Tar Liquid Soap 200 ml.

Vitiligo Bakım Seti Kullananlar

Vitiligo Seti ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Vitiligo Seti hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Vitiligo Bakım Seti İçeriği

Vitiligo Bakım Seti Froximun ürünlerinden oluşmaktadır.Bu ürünler doğal medikal ürünler olup, ana etken maddesi volkanik bir mineral olan doğal zeolit(clinoptilolite)’dir.

Zeolit Klinoptilolit volkanik kökenli bir mineraldir. Deniz ve yer altı sularının, lavlar ile birleştiğinde oluşturduğu volkanik kayalarda oluşur.

Klinoptilolitin kimyasal formülü (Na0.5K2.5) (Ca1.0Mg0.5) (Al6Si30) O72.24H2O dur. Açılımı Hidrate Sodyum Potasyum Kalsiyum Alumüno Silikat, kısaca Potasyum-kalsiyum-sodyum Alumino silika’dır.

Zeolit Klinoptilolit’in  yapısındaki Na+, K+, Ca+2 ve Mg+2 iyonları değişebilir iyonlar olarak bilinmektedir. Bu iyonlar, aluminosilika yapısını bozmadan, sulu solüsyonlardaki diğer katyonlar ile kolayca yer değiştirebilmektedir. Bu olay iyon değişimi ya da katyon değişimi olarak bilinmektedir. Amonyum, kurşun, civa ve diğer ağır metaller gibi zararlı elementlerle yer değiştirerek temizlik yapmaktadır

Kinoptilolit (zeolit), çeşitli toksinler, mantarlar ve ağır metaller için bir mıknatıs görevi görür ve iyon değişimi sayesinde kendi bünyesine hapseder. Hapsolmuş ağır metaller ile klinoptilolit vücuttan atılır.

Klinoptilolit Ca ( Kalsiyum yönünden çok zengin olduğundan dolayı yara için gerekli kalsiyum kaynağı da oluşturur.

Klinoptilolit;

  • Antiviral
  • Antibakteriyel
  • Antifungal
  • Absorban
  • İyon Değişimi

özellikleri mevcuttur.

Vitiligo Bakım Seti Ne işe yarar ?

Vitiligo seti ürünleri hastaların günlük saç ve vücut bakım , temizliğini daha hijyenik yapmalarını sağlamakta olup , sosyal yaşamlarına daha rahat devam edebilmeleri için kortizon içeren kremler kullanmamalarına da olanak sağladığından , kortizonun vücuda verdiği zararların önüne geçilmiş olmaktadır. Günlük saç ve vücut bakım , temizliğinde sedef hastalarının cilt yapıları çok hassas hale geldiğinden , günlük hijyen için başka ürünler kullandıklarında görebilecekleri zararların ortadan kaldırılması esas alınmıştır.

Vitiligo Seti Nasıl Kullanılır

1.Aşama Froximun Juniper Tar Liquid Soap Uygulaması: Froximun Juniper Tar Liquid Soap ile cildin deforme olmuş kısımları köpürtülerek yıkanır. Yıkanmadan sonra kurulanır.

2.Aşama Froximun Solüsyon Uygulaması: Froximun Solüsyon çalkalandıktan sonra cildin deforme olmuş bölgelerine püskürtülerek sıkılır ve herhangi bir yardımcı madde kullanılmadan (pamuk vs.) el ile cildin temizlenmesi sağlanır. Temizlendikten sonra kurulama yapılmamalı, kendi kendine kurumaya bırakılmalıdır.

3.Aşama Froximun Skin Care Uygulaması: Cildin deforme olmuş bölgelerini solüsyon ile temizledikten sonra kendi kendine kurumasına müteakip tüm deforme olmuş bölgelerin üzerini örtecek şekilde Froximun Skin Care uygulaması yapılır. Etkinliğini arttırmak için streç ile sarılabilir. Deforme olmuş cilt bölgesinin üzerini örtülecek yeterlilikte uygulama yapılmalıdır. Bu şekilde 1 saat beklenir. İlk 20 dakikadan sonra Froximun Skin Care kurumaya başlar ve deforme olmuş cilt bölgelerinde beyaz bir toz halini alır. Kendiliğinden dökülmeye başlar.

4.Aşama Froximun Nacre Shampoo Uygulaması: Yukarıdaki aşamalar sonucunda vücudu temizlemek için duşa girilir. Öncelikle saçlı deriye etki edebilmesi için bir avuç Froximun Nacre Shampoo ile friksiyon yapılarak köpürtülür. 4 dk. kadar bu uygulamaya devam edilir, saç köklerine etki edilmesi sağlanır. Saçımızı durulamadan deforme olmuş cilt bölgelerinin üzeri dairesel hareketler ile Froximun Olive Oil Soap kullanılarak yıkanır. Bu uygulamadan sonra tüm vücut su ile durulanarak uygulamaya son verilir.

5.Aşama Froximun Nemlendirici Krem Uygulaması: 4. uygulamadan sonra vücudumuz kurulanır ve deforme olmuş cilt bölgelerinin üzerine ince bir tabaka halinde Froximun Nemlendirici Krem sürülerek yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Not: 1.,2. ve 3. aşamaların gece yatmadan önce yapılarak Froximun Skin Care’in cilt üzerinde daha uzun süre kalmasını sağlanmasını ve 4., 5. aşamaların sabah kalkındığında yapılmasını, uygulama süresince başka bir ilaç ve ya kozmetik ürün kullanılmamasını tavsiye ederiz.

Vitiligo Bakım Seti Muhafaza ve Uyarı
  • Vitiligo Seti Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Vitiligo Seti ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Vitiligo Seti ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Vitiligo Seti ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Vitiligo Seti Belirtileri

Vitiligo Seti Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Vitiligo Seti Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Vitiligo Seti Ürünü Açıklaması

Froximun Skin Care Set

vitiligo seti sipariş
1 Kutu Froximun Skin Care Set 330 TL + Ücretsiz Kargo
2 Kutu Froximun Skin Care Set 630 TL + Ücretsiz Kargo
3 Kutu Froximun Skin Care Set 930 TL + Ücretsiz Kargo
4 Kutu Froximun Skin Care Set 1200 TL + Ücretsiz Kargo
5 Kutu Froximun Skin Care Set 1490 TL + Ücretsiz Kargo

Froximun Skin Care Set Sipariş ver

Vitiligo Seti siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Şanlıurfa, Balıkesir, Osmaniye, Çankırı, Kilis ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Vitiligo Seti Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), İrlanda, Çek Cumhuriyeti, Letonya, Slovenya, İzlanda gibi ve Vitiligo Seti Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Azerbaycan, Nepal, Suudi Arabistan, Afganistan, Kıbrıs, İzlanda gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Vitiligo Seti Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Vitiligo Seti Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Vitiligo Seti Ücreti, Vitiligo Seti Kredi Kartı ile Al, En ucuz Vitiligo Seti, Vitiligo Seti ekşi, Vitiligo Seti kullanımı, Vitiligo Seti ürünü kullanımı, Vitiligo Seti açıklamaları, Vitiligo Seti fiyatları, Vitiligo Seti, Vitiligo Seti ürünü satan, Vitiligo Seti hakkındaki yorumlar, Vitiligo Seti nerde, Vitiligo Seti zararları, Vitiligo Seti ürünü, Vitiligo Seti yararları, Vitiligo Seti detayları, Vitiligo Seti ürünü hakkında, Vitiligo Seti ürünü nerden alabilirim, Vitiligo Seti nereden alabilirim, Vitiligo Seti ürünü satışı, Vitiligo Seti faydası, Vitiligo Seti nereden alınır, Vitiligo Seti ürünü nerede satılır, Vitiligo Seti etkileri, Vitiligo Seti ürünü satış yerleri, Vitiligo Seti uyarılar, Vitiligo Seti yararlı mı, Vitiligo Seti ürünü nerde, Vitiligo Seti zararlı mı, Vitiligo Seti satışı, Vitiligo Seti satılan yerler, Vitiligo Seti ürünü yorum, Vitiligo Seti hakkında açıklama, Vitiligo Seti ne işe yarar, Vitiligo Seti ne kadar, Vitiligo Seti ürünü etkileri, Vitiligo Seti faydaları, Vitiligo Seti yorumları, Vitiligo Seti satış yerleri, Vitiligo Seti ürünü faydaları ve kullanımı, Vitiligo Seti nerden alabilirim, Vitiligo Seti ürünü nerelerde satılıyor, Vitiligo Seti nerede satılır, Vitiligo Seti satılan, Vitiligo Seti ürünü satan yerler, Vitiligo Seti ürünü faydaları neler, Vitiligo Seti ürünü nasıl kullanılır, Vitiligo Seti satan, Vitiligo Seti nasıl kullanılır, Vitiligo Seti ürünü faydası, Vitiligo Seti neye yarar, Vitiligo Seti nerelerde satılıyor, Vitiligo Seti nedir, Vitiligo Seti satan yerler, Vitiligo Seti açıklamalı detayları, Vitiligo Seti ürünü nereden alınır, Vitiligo Seti yorum, Vitiligo Seti yurtdışı sipariş, Vitiligo Seti ürünü faydaları, Vitiligo Seti ürünü satılan yerler, Vitiligo Seti satılır, Vitiligo Seti ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını vitiligokremii.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
Vitiligo Bakım Seti Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları