Vitiligo Seti Vitiligo Kremi Satış ve Sipariş Sitesi > Vitiligo Seti > Vitisun Kremi İle Artık Güneşe Çıkabilirsiniz

Vitisun Kremi İle Artık Güneşe Çıkabilirsiniz

998-vitiligoVitiligo deride renk kaybına bağlı olarak beyaz yama gibi lekelerdir. Biyolojik olarak kişinin yaşam kalitesini etkilemese de psikolojik ve sosyal yaşam kalitesini olumsuz etkilemektedir. Nokta kadar küçük veya avuç içi kadar büyük olabilir. Genellikle simetrik oluşur. Vücudun herhangi bir bölümünde oluşabilir.

Her yaşta ve herkeste görülme riski aynı olan bu hastalık her 100 kişiden 1 veya 2’sinde görülür. Genel olarak 20 yaşından önce başlangıç yapar. Hastalığın herhangi bilinen bir nedeni yoktur. Yine kesin olarak bilinmemekle beraber renk hücrelerinin hasara yatkın kılan genetik bir bozukluk vardır.

Hastalığın seyri ve şiddeti kişiden kişiye değişir. Sıkıntı, stres veya ateşli hastalıklar gibi nedenlerle hastalığın şiddetlenmesi veya yeni bir bölgede vitiligo çıkması yaşanabilir. Kaşınma, yanma gibi herhangi bir etkisi yoktur. Tek etkisi kişilerin dış yaşantılarıdır. Psikolojik olarak dış görünüşleri için kaygılanırlar.

Vitiligo’nun tedavisinde amaç kişinin renk hücrelerinin tekrar çalışmasını sağlamaktır. Kremler, ultraviyole tedaviler, bazı ağızdan alınan ilaçlar günümüzde en sık kullanılan tedavi yöntemleridir. Erken teşhis ve uygun tedavi çok önemlidir. Çünkü yakın zamanda beliren Vitiligo’da tedavi şansı daha yüksektir. Tedavide en çok yüzdeki lezyonlarda, en az ise el ve ayaklardaki lezyonlarda sonuç alınır. Vitiligo tedavi edildikten sonra tekrarlama ve yeni bölgede çıkma olasılığı vardır.

Vitisun Kremi ile Vitiligo hastalığınızı kapatma şansınız var. Vitisun kremini kullandığınızda güneşe çıkmanız herhangi bir sorun teşkil etmeyecek.

Kullanımı:

Sabah cilt iyice temizlendikten sonra, pigmentsiz bölgelere sürülür. Gün içinde yağ uygulaması tekrarlanır. Kullanmadan önce iyice çalkalamanız gerekmektedir. Doğal bir ürün olduğu için tortulanma yapabilir.

Kremini ise akşam cilt doğal bir sabunla iyice temizleyip kuruladıktan sonra pigmentsiz bölgelere iyice yedirilerek sürülür.

Vitiligo Bakım Seti Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları