998-vitiligoVitiligo deride renk kaybına bağlı olarak beyaz yama gibi lekelerdir. Biyolojik olarak kişinin yaşam kalitesini etkilemese de psikolojik ve sosyal yaşam kalitesini olumsuz etkilemektedir. Nokta kadar küçük veya avuç içi kadar büyük olabilir. Genellikle simetrik oluşur. Vücudun herhangi bir bölümünde oluşabilir.

Her yaşta ve herkeste görülme riski aynı olan bu hastalık her 100 kişiden 1 veya 2’sinde görülür. Genel olarak 20 yaşından önce başlangıç yapar. Hastalığın herhangi bilinen bir nedeni yoktur. Yine kesin olarak bilinmemekle beraber renk hücrelerinin hasara yatkın kılan genetik bir bozukluk vardır.

Hastalığın seyri ve şiddeti kişiden kişiye değişir. Sıkıntı, stres veya ateşli hastalıklar gibi nedenlerle hastalığın şiddetlenmesi veya yeni bir bölgede vitiligo çıkması yaşanabilir. Kaşınma, yanma gibi herhangi bir etkisi yoktur. Tek etkisi kişilerin dış yaşantılarıdır. Psikolojik olarak dış görünüşleri için kaygılanırlar.

Vitiligo’nun tedavisinde amaç kişinin renk hücrelerinin tekrar çalışmasını sağlamaktır. Kremler, ultraviyole tedaviler, bazı ağızdan alınan ilaçlar günümüzde en sık kullanılan tedavi yöntemleridir. Erken teşhis ve uygun tedavi çok önemlidir. Çünkü yakın zamanda beliren Vitiligo’da tedavi şansı daha yüksektir. Tedavide en çok yüzdeki lezyonlarda, en az ise el ve ayaklardaki lezyonlarda sonuç alınır. Vitiligo tedavi edildikten sonra tekrarlama ve yeni bölgede çıkma olasılığı vardır.

Vitisun Kremi ile Vitiligo hastalığınızı kapatma şansınız var. Vitisun kremini kullandığınızda güneşe çıkmanız herhangi bir sorun teşkil etmeyecek.

Kullanımı:

Sabah cilt iyice temizlendikten sonra, pigmentsiz bölgelere sürülür. Gün içinde yağ uygulaması tekrarlanır. Kullanmadan önce iyice çalkalamanız gerekmektedir. Doğal bir ürün olduğu için tortulanma yapabilir.

Kremini ise akşam cilt doğal bir sabunla iyice temizleyip kuruladıktan sonra pigmentsiz bölgelere iyice yedirilerek sürülür.

Vitisun Kremi İle Artık Güneşe Çıkabilirsiniz konusu hakkında yorum yapın


Vitisun Krem & Yağ © 2013 Orjinal Vitisun Krem & Yağ Resmi Satış Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google - vitiligo - RSS - Google Sitemap - Vitiligo Kremi - Vitiligo tedavisi

Uyarı! Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen bu ürüne ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürünün detaylı açıklamalarını bulundurmak yasaktır. Bahsi geçen Vitisun Vitiligo Krem ve Yağ hiç bir şekilde tedavi amaçlı kullanılamaz. Ürünün kullanımıyla ilgili meydana gelen herhangi bir sağlık sorunundan vitiligokremii.com sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda öncelikle uzman bir doktora ya da hekime danışmanızı tavsiye etmekteyiz.

Teslimat Şartları | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik |

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?